Jak to vlastně vzniklo

04.04.2018

Jsme dvě mladé, krásné ženy a rozhodly jsme se šířit naši pozitivní energii do celého světa, vesmíru, galaxie!!!

A teď vážně! Co nevidět už budeme obě v klubu třicátnic, takže s tím mládím to není žádná sláva. Krása, to je u nás taky celkem relativní pojem. Hlavně po probdělých nocích - ať už strávených na baru (Gábi), nebo u dětské postýlky (Kačka) jsme obě kočky k pohledání. Ovšem s tou pozitivní energií to zas úplná lež není.

Od ledna letošního roku jsme se obě rozhodly začít pravidelně cvičit, a protože každá si dokáže sama před sebou vymyslet spoustu výmluv, proč zrovna dneska (což je každý den☺) nezvednout zadek z gauče, vytvořily jsme si naše KGBchallenge. Na každý měsíc jsme si stanovily určité cviky s počty opakování (společně), vytvořily sdílenou tabulku (Gábi, protože Kačka je v tomto směru dost neschopná), do ní každý den zapisovaly, co jsme zvládly a sem tam zveřejnily i nějakou fotku na Instagram. A co se nestalo? V první řadě začaly být na našich tělech patrné změny (a to už během pár týdnů), v řadě druhé díky zveřejňování fotek začaly KGBchallenge zajímat několik našich kamarádek a známých a než abychom musely každé zvlášť popisovat, o co jde a co že to zrovna cvičíme, rozhodly jsme se založit si tento blok, kde vše shrneme.

Je třeba říct, že ani jedna z nás nemá vystudovanou fakultu tělesné výchovy, ani žádnou jinou odbornou zkoušku týkající se sportu. Rozhodně si v tomto směru nehrajeme na nějaké odbornice. Chceme Vám jen předat to, co nám dvěma zafungovalo, poradit Vám, jak to děláme my, zkusit Vás namotivovat a společně sdílet naše i Vaše pokroky a úspěchy.

Nás to prostě jen baví, a tak doufáme, že to bude bavit i Vás! ☺

K&G