Teď právě začínáme! 

03.01.2019

Teď právě začínáme...je nám fajn 😊

Nemít Tebe, Ty mě nemít, tak jsme ztracený. Teď právě začínáme, je nám fajn. Teď do gala se dáme, je nám fajn. Už zastavit to nejde, je nám fajn, tak jedem dál.

Doufám, že někteří z vás vědí nebo aspoň tuší, že jde o text písničky. Na kterou jsme toho mimochodem nemálo propařily, ehm, ale to sem až tak moc nepatří 😊 Každopádně, i když je to song o strkání hlavy do chomoutu, dá se velká část textu vztáhnout i na naše výzvy. Tak si to pojďme rozebrat.

Nemít Tebe, Ty mě nemít, tak jsme ztracený - aneb ve dvou se to lépe táhne a na tom my fungujeme od začátku. A můžeš nás mít i Ty. Pokud s námi začneš cvičit, třeba v rámci vlastního novoročního předsevzetí. Nenecháme Tě vynechat, budeme Tě hecovat a podporovat. Už několik měsíců v tom nejedeme jen samy dvě a i my si díky tomu rozšiřujeme obzory, třeba směrem do jógy, kterou víc než my dvě praktikuje jedna účastnice výzvy. Teda, ne že bychom si musely ve slovníku cizích slov hledat co to jóga je, to zas ne. Už před lety se Kačka i se svým partnerem účastnila lekce bikram jógy v Budějkách a Gab se pravidelně vrací na lekce hot jógy v Praze na Vinohradech (dokonce i s měsíčním členstvím opakujícím se v intervalu cca tří let 😊 ). A vlastně i doma jsme zkusily praktikovat, např. s kanálem StillOnTheWay. Teď jak to píšu, tak si připomínám, jak se mi ta videa líbila, takže se k tomu asi zase vrátím a pak vám někdy, v dalším článku řeknu 😊

Teď právě začínáme, je nám fajn - my sice nezačínáme v pravém slova smyslu, ale přes Vánoce jsme si už předem narodinovaly oraz. Teoreticky, žejo Kač! Fakt dík, že jsi to svými běhy porušila a nechala mě tak jako jedinou válející se na gauči, se vším tím cukrovím, bublinkami, řízky, bublinkami, chlebíčky, bublinkami, domácím vaječňákem, bublinkami. No nic, jsem silná (po svátcích DOSLOVA 😊 😊 😊 ), tak se s tím nějak poperu. Líná je možná nová černá...?

Teď do gala se dáme, je nám fajn - a tak to zas jo. To my můžem vždycky. Legíny, trička, tílka, kraťáky, podkolenky, boty. A když je to teď v těch slevách tak DĚSNĚ výhodný... Ale já jsem tvrdá (to asi nějak souvisí s tím BRUT, co jsem si vehementně vtloukala do hlavy 😊 ) a nic si na cvičení novýho nekoupím. Fakt. Mám toho plnou skříň, do práce v tom sakra stejně nemůžu (pokud je tu nějaký headhunter, tak jsem otevřená výzvě na pozici, kde se chodí v legínách, teniskách, případně v teplákách 😊 ). Nebo by to mohlo souviset s tím, že jsem si to nakoupila před Vánocemi? Ale kuš!

Už zastavit to nejde, je nám fajn, tak jedem dál - zastavit by to asi šlo (viz výše popsaná vánoční pauza), ale mně by to pak bylo líto. Hlavně to, že Kač pokračuje a já ne (protože ona by určitě pokračovala, mrška!). Třeba by mě štvalo, že jsme ztratily tohle společná téma (né že bychom jich neměly i tak dost 😊 ). Navíc blog jsme už založily, profil na IG a FB taky a jak jsme často strašeni ze všech stran - to definitivně smazat nejde už nikdy. Takže zastavit to nejde a jedeme dál...tak pojeďte s námi.

Loni jsme se vrhly rovnou od ledna na angličáky v dvouciferném počtu opakování, ale to jsme to přece jen trochu přepálily, takže letos začneme tak, aby to neodradilo i začátečníky.

Tahle rozcvička zabere jen pár minut času, dá se stihnout i ráno.

20x jumping jack (skákání panáka) - skvěle i na zahřátí a rozhýbání těla

20 zkracovaček - krátké "sedy lehy", vlastně sedy lehy bez sedu 😊 jen zvednutí hlavy a horní poloviny těla cca po lopatky.

15 dřepů a 10 kliků

Není cílem si hned na začátku naložit a zničit se. To má za efekt leda tak to, že si člověk danou činnost znechutí. A to my (všichni - i Ty, co možná ještě teď váháš) nechceme, viď? 😊 To si spíš budeme postupně přidávat.

Tak s chutí do toho - TEĎ PRÁVĚ ZAČÍNÁME!